Masáž zad:

Je masáž, kterou potřebujeme téměř všichni. Jen málo šťastlivců nikdy nepoznalo bolest zad. Příčinou této bolesti je špatné držení těla, dlouhé stání či sezení, jednostranné zatěžování páteře, nevhodný způsob přenášení břemen, nedostatek pohybu, ale i emoční napětí a stres. Krátce řečeno -  výhody civilizace jsou pro naše záda (a vlastně celá těla) značně nevýhodné.
Masáž pomáhá od bolestí, uvolní ztuhlé svaly a jejich ochablé kolegy přiměje k větší aktivitě. Pro uvolnění podlopatkových svalů (také velmi často bolí, což je následek přenášení těžkých břemen) se u této masáže dávají ruce do jiné polohy - je to jen na chvilku, vše Vám před masáží vysvětlím a pokud Vás bolí ramena, zvolím šetrnější způsob. Protože většinou nejvíc trpí bederní a krční páteř, je vhodné doplnit masáž zad ještě masáží šíje.

Kontraindikace masáže:

Přes všechny příznivé účinky jsou situace, kdy je pro Vás masáž nevhodná nebo dokonce škodlivá. Věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.

  • Onkologické onemocnění, které není v remisi. (Doporučení začít s masážemi - 2 roky po vyléčení a vždy se souhlasem lékaře!)
  • Zánětlivé onemocnění, zvýšená teplota, nachlazení.
  • Velké modřiny, nezhojené poranění a onemocnění kůže.
  • Po operacích počkejte na souhlas lékaře.
  • Po očkování a užívání antibiotik dopřejte tělu týden na zotavení.
  • Při lupénce a ekzému počkejte s objednáním, dokud neodezní akutní fáze onemocnění.
  • Pokud pravidelně užíváte léky, jste v péči lékaře-specialisty, nebo si jen nejste jisti vhodností masáže, vždy svůj stav nejdříve proberte se svým lékařem.

Kontakt:

Salon KaKoMa » web
Táborská 38 » mapa
Praha 4 - Nusle

Tel.: 222 515 674 

Provozní doba salonu
PO - ČT  
8:30 - 19:00
PÁTEK 8:30 - 13:00

Spojení » IDOS
tram č. 18, bus č. 193
zastávka Nuselská radnice
v blízkosti tram č. 6,7,11,14,24

Parkování » P4-0164
oranžová zóna: 30,-/hod