Celková masáž:

Je skvělým způsobem, jak se rozmazlit. Nemusíte hledat důvody, proč si ji zasloužíte, jistě jich je dost. Stačí si ji objednat a pak už jen vychutnávat. Jedinou podmínkou je Vaše zdraví.

Celková masáž zahrnuje masáž zad, nohou, rukou a nakonec šíje.

Masáž zad: Je masáž, kterou potřebujeme téměř všichni. Jen málo šťastlivců nikdy nepoznalo bolest zad. Příčinou této bolesti je špatné držení těla, dlouhé stání či sezení, jednostranné zatěžování páteře, nevhodný způsob přenášení břemen, nedostatek pohybu, ale i emoční napětí a stres. Krátce řečeno -  výhody civilizace jsou pro naše záda (a vlastně celá těla) značně nevýhodné.
Masáž pomáhá od bolestí, uvolní ztuhlé svaly a jejich ochablé kolegy přiměje k větší aktivitě. Pro uvolnění podlopatkových svalů (také velmi často bolí, což je následek přenášení těžkých břemen) se u této masáže dávají ruce do jiné polohy - je to jen na chvilku, vše Vám před masáží vysvětlím a pokud Vás bolí ramena, zvolím šetrnější způsob. Protože většinou nejvíc trpí bederní a krční páteř, je vhodné doplnit masáž zad ještě masáží šíje.

Masáž nohou: Je pro většinu lidí pravým požitkem. Jen velmi málo klientek / klientů masáž nohou neosloví, většinou platí, že kdo ji jednou vyzkouší, bude ji chtít znovu. Zahrnuje celé nohy, od prstů až k oblasti kyčlí. Masáž nohou Vás zbaví bolestí a vrátí Vám lehký krok. Masáž plosky nohou nelechtá, protože je prováděna pevnými tahy. Navíc stimuluje reflexní body a tím kladně působí na celé tělo. Pravidelná masáž nohou viditelně zpevní kůži a podkoží a podpoří účinky Vaší snahy o formování těchto problematických partií.

Masáž rukou: poslední dobou získává na oblibě. Je skvělou prevencí potíží s karpálními tunely, které jsou s rozmachem počítačů stále aktuálnější. Provádí se od prstů k ramenům. Dlaně jsou stejně jako chodidla plné reflexních bodů, masáží rukou tedy opět příznivě stimulujeme celý organismus. V oblasti ramen se upíná spousta svalů, masáží se tyto úpony uvolní a bolest se zmírní, nebo ještě lépe – rozplyne.

Masáž šíje: je velmi oblíbená a provádí se v sedě na židli. Zbaví Vás bolestí a napětí v oblasti ramen, krku a pomáhá proti bolestem hlavy. Pokud trpíte na migrény, budu k Vám přistupovat opatrněji. Společně zjistíme, jestli Vám určitý hmat migrénu vyvolává (příp. zhoršuje), nebo zda Vám proti ní pomáhá a v budoucnu tuto masáž přizpůsobím Vašim potřebám.

 

Kontraindikace masáže:

Přes všechny příznivé účinky jsou situace, kdy je pro Vás masáž nevhodná nebo dokonce škodlivá. Věnujte prosím pozornost následujícím řádkům.

  • Onkologické onemocnění, které není v remisi. (Doporučení začít s masážemi - 2 roky po vyléčení a vždy se souhlasem lékaře!)
  • Zánětlivé onemocnění, zvýšená teplota, nachlazení.
  • Velké modřiny, nezhojené poranění a onemocnění kůže.
  • Po operacích počkejte na souhlas lékaře.
  • Po očkování a užívání antibiotik dopřejte tělu týden na zotavení.
  • Při lupénce a ekzému počkejte s objednáním, dokud neodezní akutní fáze onemocnění.
  • Pokud pravidelně užíváte léky, jste v péči lékaře-specialisty, nebo si jen nejste jisti vhodností masáže, vždy svůj stav nejdříve proberte se svým lékařem.

Kontakt:

Salon KaKoMa » web
Táborská 38 » mapa
Praha 4 - Nusle

Tel.: 222 515 674 

Provozní doba salonu
PO - ČT  
8:30 - 19:00
PÁTEK 8:30 - 13:00

Spojení » IDOS
tram č. 18, bus č. 193
zastávka Nuselská radnice
v blízkosti tram č. 6,7,11,14,24

Parkování » P4-0164
oranžová zóna: 30,-/hod